Alžběta Kindlmanová

Zpěv a děti jsou dvě nejdůležitější věci, které mě provází životem. Zpívat jsem začala dřív než mluvit. Od 5 let jsem chodila nejprve do sboru Bambini di Praga, od 10 let do Zuš Čakovice na klasický zpěv, klavír a zobcovou flétnu. Po základní škole jsem pokračovala v šestiletém studiu populárního zpěvu na Pražské konzervatoři. Současně jsem vystudovala Vyšší pedagogickou školu pro předškolní a mimoškolní pedagogiku. Od roku 2007 se profesionálně věnuji zpěvu. Prošla jsem desítkami hudebních těles, skupin a projektů různých stylů a žánrů. Mám letité zkušenosti s muzikálem, s vystupováním s bigbandy, s šansonovými recitály, také s působením v ústředním armádním hudebním souboru a v rockové show.

Pedagogické činnosti se věnuji od roku 2009. Mám zkušenosti s vedením hudebně -pohybových přípravek a lekcí pro předškolní a školní děti. V současné době se věnuji hudebně pohybových dílnám s kolegyní, tanečnicí a pedagožkou Alenou Dittrichovou -Roztanči se do zpěvu, každoročně pořádáme umělecká soustředění pro děti od 3 let. Máme také letité zkušenosti s vedením dětí se speciálními potřebami. Dále od roku 2020 učím individuální hodiny zpěvu v základní umělecké škole v praze v Bajkalské. Také jsem lektorka hudební výchovy v soukromé mateřské škole Bambinarium v Řevnicích, kde učím děti od jednoho roku do šesti let. Od roku 2022 Jsem pedagog v lesní mateřské škole Na Dvorečku v Letech. Spolupracuji jako lektor hudební výchovy ve sboru Mifun v Černošicích.